C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.4) ELV220M16RB /Hitano/
C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.4) ELV220M16RB /Hitano/ C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.4) ELV220M16RB /Hitano/
Основні характеристики
Виробник Hitano
Артикул ELV220M16RB
Опис 22µF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
ELV220M16RB C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.4) ELV220M16RB /Hitano/ 38878
Виробник Hitano
Артикул ELV220M16RB
Ємкість 22µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 16V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.