C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.4) 85C EEE-1CA220WAR /Panasonic/
C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.4) 85C EEE-1CA220WAR /Panasonic/ C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.4) 85C EEE-1CA220WAR /Panasonic/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEE-1CA220WAR
Опис 22µF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
EEE-1CA220WAR C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.4) 85C EEE-1CA220WAR /Panasonic/ 10
Виробник PANASONIC
Артикул EEE-1CA220WAR
Ємкість 22µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 16V
Ресурс 1000 Hrs @ 85°C
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.