C-EL-S 220uF 25V VZT221M1ETR-0607 /Lelon/
Основні характеристики
Виробник Lelon
Артикул VZT221M1ETR-0607
Опис 220µF; 25V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
VZT221M1ETR-0607 C-EL-S 220uF 25V VZT221M1ETR-0607 /Lelon/ 90
Виробник Lelon
Артикул VZT221M1ETR-0607
Ємкість 220µF
Діаметр 6.3mm
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 25V
Ресурс 2000 Hrs @ 105°C
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.