C-EL-S 220uF 25V EEEFK1E221AP /Panasonic/
C-EL-S 220uF 25V EEEFK1E221AP /Panasonic/ C-EL-S 220uF 25V EEEFK1E221AP /Panasonic/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1E221AP
Опис 220µF; 25V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
EEEFK1E221AP C-EL-S 220uF 25V EEEFK1E221AP /Panasonic/ 4
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1E221AP
Ємкість 220µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 25V
Ресурс 2000H
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.