C-EL-S 220uF 10V 8*6,2 EEE-1AA221P /Panasonic/
C-EL-S 220uF 10V 8*6,2 EEE-1AA221P /Panasonic/ C-EL-S 220uF 10V 8*6,2 EEE-1AA221P /Panasonic/
Основні характеристики
Виробник Panasonic Electronic Components
Артикул EEE-1AA221P
Опис 220µF 10V Алюмінієві електролітичні конденсатори SMD 2000 Hrs @ 85°C
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
EEE-1AA221P C-EL-S 220uF 10V 8*6,2 EEE-1AA221P /Panasonic/ 205
Артикул EEE-1AA221P
Ємкість 220µF
Напруга - Номінальна 10V
Поляризація Polar
Пульсуючий струм при високій частоті 425mA @ 10kHz
Пульсуючий струм при низькій частоті 250mA @ 120Hz
Розмір / Розмір 0.315" Dia (8.00mm)
Серії S
Термін експлуатації @ Темп 2000 Hrs @ 85°C
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.