C-EL-S 10uF 35V (5x5.3mm) RC1V106M05005VR /SAMWHA/
C-EL-S 10uF 35V (5x5.3mm) RC1V106M05005VR /SAMWHA/ C-EL-S 10uF 35V (5x5.3mm) RC1V106M05005VR /SAMWHA/
Основні характеристики
Виробник SAMWHA
Артикул RC1V106M05005VR
Опис 10µF; 35V електролітичний конденсатор SMD; X7R; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
C-EL-S 10uF 35V (5x5.3mm) RC1V106M05005VR /SAMWHA/ 7
Виробник SAMWHA
Артикул RC1V106M05005VR
Ємкість 10µF
Монтаж SMD
Ресурс 1000h
робоча напруга 35V
Розміри 5x5.3mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.