C-EL-S 10uF 35V (5x5,4mm) RT1V100M0505 /ROQANG/
C-EL-S 10uF 35V (5x5,4mm)  RT1V100M0505 /ROQANG/ C-EL-S 10uF 35V (5x5,4mm)  RT1V100M0505 /ROQANG/
Основні характеристики
Виробник ROQANG
Артикул RT1V100M0505
Опис 10µF; 35V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
RT1V100M0505 C-EL-S 10uF 35V (5x5,4mm) RT1V100M0505 /ROQANG/ 40
Виробник ROQANG
Артикул RT1V100M0505
Ємкість 10µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 35V
Ресурс 2000Hrs @ 105℃
Розміри 5x5.4mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.