C-EL-S 100uF 50V (8.3x8.3) EEEFK1H101P /PANASONIC/
C-EL-S 100uF 50V (8.3x8.3) EEEFK1H101P /PANASONIC/ C-EL-S 100uF 50V (8.3x8.3) EEEFK1H101P /PANASONIC/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1H101P
Опис 100uF; 50V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
EEEFK1H101P C-EL-S 100uF 50V (8.3x8.3) EEEFK1H101P /PANASONIC/ 5
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1H101P
Ємкість 100uF
Імпеданс (Макс) (Zzt) 130 mOhms
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 50V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.