C-EL 47uF 35V (5х11) (JRB1V470M02000500110000BST) /JB/
Основні характеристики
| Виробник | Jb Capacitors |
| Артикул | JRB1V470M02000500110000BST |
| Опис | 47μF; 35V електролітичний конденсатор; THT; ±20% |
|---|---|---|---|---|---|
| JRB1V470M02000500110000BST | C-EL 47uF 35V (5х11) (JRB1V470M02000500110000BST) /JB/ | 26033 |
| Виробник | Jb Capacitors |
|---|---|
| Ємкість | 47µF |
| Монтаж | THT |
| Напруга - Номінальна | 35V |
| Розміри | 5x11mm |
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Толерантність | ±20% |
| Робоча температура | -40°C ~ 105°C |
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
Оплата через ПриватБанк для фізосіб
- Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.
- Дані карти будуть надані менеджером після оформлення замовлення
- Зручні способи поповнення: Приват 24; банківський переказ через касу будь-якого банку.