C-EL 330uF 16V (GF1C331MF115A00CV0 8x11,5) /Huawei/
C-EL 330uF 16V (GF1C331MF115A00CV0 8x11,5) /Huawei/ C-EL 330uF 16V (GF1C331MF115A00CV0 8x11,5) /Huawei/
Основні характеристики
Виробник Changzhou Huawei Elec
Артикул GF1C331MF115A00CV0
Опис 330µF; 16V електролітичний конденсатор; THT; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
C-EL 330uF 16V (GF1C331MF115A00CV0 8x11,5) Low imp C-EL 330uF 16V (GF1C331MF115A00CV0 8x11,5) /Huawei/ 10
Виробник Changzhou Huawei Elec
Артикул GF1C331MF115A00CV0
Ємкість 330µF
Монтаж THT
Напруга - Номінальна 16V
Ресурс 3000h
Розміри 8x11.5mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура max. - 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.