C-0805 2,2pF 250V NP0 5% GQM2195C2E2R2BB12D /Murata/
Основні характеристики
| Виробник | Murata Electronics North America |
| Артикул | GQM2195C2E2R2BB12D |
| Опис | 2,2pF; 250V керамічний конденсатор 0805; NP0; ±5% |
|---|---|---|---|---|---|
| GQM2195C2E2R2BB12D | C-0805 2,2pF 250V NP0 5% GQM2195C2E2R2BB12D /Murata/ | 5490 |
|---|---|
| Ємкість | 2.2pF |
| Корпус | 0805 |
| Номінальна напруга | 250V |
| Температурний коефіцієнт | NP0 |
| Толерантність | ±5% |
| Тип | керамічний |
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
Оплата через ПриватБанк для фізосіб
- Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.
- Дані карти будуть надані менеджером після оформлення замовлення
- Зручні способи поповнення: Приват 24; банківський переказ через касу будь-якого банку.