C-0805 0,047uF 50V X7R 10% (CL21B473KBCNNNC) /SAMSUNG/
Основні характеристики
| Виробник | SAMSUNG |
| Артикул | CL21B473KBCNNNC |
| Опис | 0.047µF; 50V керамічний конденсатор 0805; X7R; ±10% |
|---|---|---|---|---|---|
| CL21B473KBCNNNC | C-0805 0,047uF 50V X7R 10% (CL21B473KBCNNNC) /SAMSUNG/ | 70 |
| Виробник | SAMSUNG |
|---|---|
| Артикул | CL21B473KBCNNNC |
| Ємкість | 0.047µF |
| Корпус | 0805 |
| Монтаж | SMD |
| Напруга - Номінальна | 50V |
| Температурний коефіцієнт | X7R |
| Тип конденсатора | керамічний |
| Толерантність | ±10% |
| Робоча температура | -55°C ~ 125°C |
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
Оплата через ПриватБанк для фізосіб
- Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.
- Дані карти будуть надані менеджером після оформлення замовлення
- Зручні способи поповнення: Приват 24; банківський переказ через касу будь-якого банку.