6R3AVEA221M0606 /APAQ Tech/
Основні характеристики
Виробник APAQ Tech
Артикул 6R3AVEA221M0606
Опис 220µF; 6.3V електролітичний конденсатор SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
6R3AVEA221M0606 6R3AVEA221M0606 /APAQ Tech/ 17198
Виробник APAQ Tech
Артикул 6R3AVEA221M0606
Ємкість 220µF
Діаметр 6.3mm
Напруга - Номінальна 6.3V
Ресурс 2000 Hrs @ 105°C
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.