Екостартапи та «зелені технології»

Екостартапи та «зелені технології»

З кожним роком у світі дедалі більше зміцнюються «зелені» тренди, виробничі компанії прагнуть правильно утилізувати відходи, скорочувати негативний вплив на довкілля. У зв'язку з актуальністю екологічної тематики та неминучістю кліматичних проблем з'являється все більше компаній, що пропонують екологічні рішення та альтернативи звичним продуктам, які можуть стати загрозою для нашої планети.

Ми підібрали для вас цікаві стартапи у цій сфері.

Фахівці німецької компанії Skeleton Technologies розробили технологію ультраконденсаторів на основі графену. Компанія виробляє пристрої з підвищеною потужністю та щільністю енергії. Ультраконденсатори використовуються в матеріалообробці, автомобільній та морській сферах. Технологія допомагає заощаджувати енергію та знизити кількість відходів.

Розробники із Франції створили стартап у сфері водопостачання. Вони розробили душ-розпилювач, який подає воду під тиском, за рахунок чого вона не ллється потоком, а перетворюється на легкий туман. Технологія дозволяє економити не лише енергію та воду, а й гроші власників душа-розпилювача. Автори проекту також пропонують користувачам функцію ароматерапії. Для цього необхідно просто вставити спеціальну капсулу у розпилювач.

Креатори з Нью-Делі ще у 2018 році створили стартап на стику штучного інтелекту та природних систем. Розроблена технологія дозволяє знаходити більш екологічні рішення для фермерства та рибальства. На сьогоднішній день проект показує реальні результати: збільшення виробництва на 50%, при зниженні ресурсних витрат на 20%.

Виробник електромобілів із Швеції займається електризацією та перепроектуванням вантажних автомобілів, що доставляють важкі вантажі. Завдяки такому оновленню вантажівки зможуть виконувати доставку, значно скоротивши викиди вуглецю.

Корейський стартап пропонує екологічне рішення для переробки пластику. Розробники створили автомат, який дає винагороду за переробку. Пристрій працює на основі штучного інтелекту, який дозволяє ідентифікувати, сортувати та обробляти пластикове сміття.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook та Instagram щоб бути в курсі останніх новин компанії, а також дізнаватися про новинки електроніки та технологій.